KROSS licznik rowerowy KRC 20840,99 zł Brutto

Negocjuj cenę | Zadaj pytanie

Negocjuj cenę o KROSS licznik rowerowy KRC 208


Zadaj pytanie o KROSS licznik rowerowy KRC 208
  • Przelewy24
Ilość


 

Zamówienia zabezpieczone certyfikatem SSL

 

Dostawa już w 24 godziny

 

Zwrot do 14 dni

Licznik rowerowy

Intuicyjny w obsłudze licznik rowerowy o podstawowych funkcjach to niezwykle przydatne akcesorium. Sprawdzenie przejechanego w ciągu dnia dystansu lub średniej prędkości pozwoli lepiej dobrać przyszłe cele treningowe oraz śledzić ich postępy, dlatego liczniki montowane na kierownicy lub jej mostku to sprzęt cieszący się rosnącą popularnością. Warto zainwestować w produkt zapewniający kontrolę nad pokonywaną trasą.

Licznik rowerowy Kross KRC 208

Kross KRC 208 to licznik przewodowy wyposażony w 8 podstawowych funkcji. To też produkt łatwy w montażu i intuicyjny w obsłudze. Czytelny i jasny wyświetlacz pozwala na wygodne odczytanie podstawowych parametrów. Duży ekran i przejrzysty panel sprzyjają obsłudze nawet w niekorzystnych warunkach. Licznik Kross KRC 208 wyposażony jest we wszystkie niezbędne na wycieczce rowerowej funkcje. Dostępny w jednej wersji kolorystycznej: czarnej. Rozmiar uniwersalny.

Kross KRC 208 – najważniejsze funkcje

Licznik Kross KRC 208 to akcesorium przydatne podczas krótszych i dłuższych wypraw rowerowych. Przedstawia 8 podstawowych wskazań pozwalających kontrolować zaplanowaną trasę. Posiada dwie funkcje czasu: zegar, do wyboru w trybie dwunasto- lub dwudziestoczterogodzinnym oraz licznik czasu jazdy. Licznik Kross KRC 208 mierzy dystans całkowity i dzienny, prędkość aktualną oraz maksymalną, a także średnią prędkość użytkownika.

SPECYFIKACJA

ŁĄCZNOŚĆ PRZEWODOWY

FUNKCJE ROWEROWE DYSTANS, DYSTANS CAŁKOWITY, PRĘDKOŚĆ AKTUALNA, PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA, PRĘDKOŚĆ ŚREDNIA, SCAN

FUNKCJE CZASU CZAS TRENINGU, ZEGAR (12/24)

SPOSÓB ŁADOWANIA WYMIENNE BATERIE

ILOŚĆ FUNKCJI 8 FUNKCJI

POMIAR KADENCJI NIE

KROSS
1744

Opinie

Brak komentarzy w tym momencie