KASK ROWEROWY SZOSOWY VENTEGO234,99 zł Brutto

Negocjuj cenę | Zadaj pytanie

Negocjuj cenę o KASK ROWEROWY SZOSOWY VENTEGO


Zadaj pytanie o KASK ROWEROWY SZOSOWY VENTEGO
  • Przelewy24
Rozmiar
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie


 

Zamówienia zabezpieczone certyfikatem SSL

 

Dostawa już w 24 godziny

 

Zwrot do 14 dni

Kask rowerowy Ventego

W sporcie liczą się przede wszystkim osiągi. Kask rowerowy Ventego ma aerodynamiczny kształt. Lepsze opływanie powietrza oznacza możliwość rozwijania większych prędkości. Waży jedynie 241 g, co sprawia, że praktycznie nie czuć go na głowie. Mały ciężar jest też bardzo ważny ze względów prędkościowych, a na tych najbardziej zależy doświadczonym kolarzom. Kask marki Kross w razie upadku będzie skutecznie chronił głowę. Jego główną funkcją jest zabezpieczanie rowerzysty i spełnia ją on wzorcowo.

Intrygujący wygląd kasku rowerowego

Nawet kask rowerowy może spełniać funkcję estetyczną. Model Ventego nawiązuje nowoczesnych form. Ma dynamiczny wygląd, do czego przyczynia się opływowy kształt. Świetnie połączy się z surowością roweru szosowego. Ciemne kolory są optymalnym rozwiązaniem, które będzie odpowiadało każdemu kolarzowi. Dla dodatkowego zabezpieczenia rowerzysty z tyłu kasku umieszczone zostały odbijające światło naklejki.

Walory użytkowe kasku Ventego

Duża dowolność w regulacji sprawia, że kask rowerowy Ventego Kross można z łatwością dostosować do kształtu głowy. Jazda będzie wygodna, a dobre dopasowanie gwarantuje jeszcze lepszą ochronę czaszki. Prześwity w kasku Ventego kolarze docenią szczególnie w upalne dni, gdy głowa nie będzie nadmiernie się pocić. Możliwa jest wymiana znajdujących się wewnątrz wkładek antybakteryjnych. To pozwoli na zwiększenie higieny podczas korzystania z kasku. Dla komfortu warto zamontować daszek, który osłoni oczy przed słońcem.

Specyfikacja

KOLOR CZARNY
ROZMIAR M (54-58 CM)
ROZMIARY M (54 - 58CM), L (58 - 61CM)
WAGA 241 G
WAGA 241G (M), 258G (L)
MODEL VENTEGO
ILOŚĆ OTWORÓW 24
TECHNOLOGIA IN_MOLD
SIATKA NIE
REGULACJA POKRĘTŁO
ZASTOSOWANIE SZOSA
MARKA KROSS
DODATKOWE INFORMACJE DASZEK W ZESTAWIE
NORMA BEZPIECZEŃSTWA EN 1078

Opinie

Brak komentarzy w tym momencie